About Us

About text


Die NGSSV Span

Die NGSSV span bestaan uit skool verteenwoordigers en gewillige ouers wat verkies word op die jaarlikse vergadering. Die span is verantwoordlik vir al die Noord Gauteng Ligas en die Noord Gauteng Interporvinsiale Kompetiesie.

PARAGRAPH-0001

Voorsitter

Hugo Riekert
Selfoon Nommer: 071 608 3849
Epos Adres: voorsitter@ngssv.org.za


PARAGRAPH-0002

Ondervoorsitter

Douw du Plessis
Selfoon Nommer: 082 778 9591
Epos Adres: ondervoorsitter@ngssv.org.za


PARAGRAPH-0025

Sekretaresse

Annelie Badenhorst
Selfoon Nommer: 082 925 3012
Epos Adres: sekretaresse@ngssv.org.za


PARAGRAPH-0003

Tesourier

Jannie Badenhorst Selfoon Nommer: 082 416 6674 Epos Adres: tesourier@ngssv.org.za


PARAGRAPH-0004

Tegnies (Geweer)

Henno Steynberg
Selfoon Nommer: 082 493 9099
Epos Adres: tegnies-geweer@ngssv.org.za


PARAGRAPH-0006

Tegnies (Pistool)

Edwin Batt
Selfoon Nommer: 082 468 9265
Epos Adres: tegnies-pistool@ngssv.org.za


PARAGRAPH-0005

Statistikus

Ane van Rooyen
Mobile Number: 060 760 9876
Email Address: statistikus@ngssv.org.za


 Chapters

More options.


 Next Events

Our next events.

Saturday, 8 February 2020

Beginners Skiet 2020

Beginner Skiet: Datum : 8 Februarie 2020 Tyd : 07:00 - 16:00 Plek : Zanandi Vakansie Oord, Hartebeespoortdam.

Read More

Saturday, 15 February 2020

Liga 1 2020

Liga 1 vind plaas op: Datum : 15 Februarie 2020 Tyd : 07:00 - 16:00 Plek : Zanandi Vakansie Oord, Hartebeespoortdam.

Read More

Saturday, 29 February 2020

Liga 2 2020

Liga 2 vind plaas op: Datum : 29 Februarie 2020 Tyd : 07:00 - 16:00 Plek : Zanandi Vakansie Oord, Hartebeespoortdam.

Read More

 

powered by cito

Made in South Africa
Using jQuery, Bootstrap and Font Awesome.